Adopce BIO Levandule Chodouňské

CO SPOLEČNĚ DOKÁŽEME

 

Jsme EKO pionýři v pěstování BIO Levandule lékařské bez chemie, s ručním stříháním, sklízením a péčí celého areálu rozprostírajícího se na 6,5ha bývalých vápencových mořích v samém srdci Barrandien Geoparku. Toto území naši BIO Levanduli Chodouňskou činí světově unikátní, protože, jak se nám daří zjišťovat v celosvětovém výzkumu, obsahuje bylina kromě terpenů, flavonoidů a léčivých silic také minerály vynikající pro celkovou regeneraci našeho těla, mysli a duše.

Naše jedinečná BIO Levandule Chodouňská dokáže podpořit imunitu ve vašem Mikrobiomu, jak zjišťujeme již 7 let, dokáže řešit autoimunitní choroby, nervové choroby a trávící onemocnění v případech, které moderní konvenční medicína označuje za neléčitelné. Zjistili jsme, že naše BIO pole obsahují v Levanduli lékařské nejen léčivé účinky terpenů, flavonoidů, linalilacetátu, dále borneolu, isoborneolu, geraniolu, lonalolu, cineolu, kafru a dalších 30 složek, tříslovin, antokyanů, hořčinů a pryskyřice, ale výjimečně také minerály z vápencových moří. Vápník, hořčík a zinek, což obohacuje organismus o další velmi prospěšné látky prospěšné kardiovaskulárnímu, pohybovému i dýchacímu aparátu našeho těla.

Pravděpodobně proto vyvolává Levandule Chodouňská zájem nejen u nás v ČR, ale v dalších zemích při výzkumech takových chorob jako je Roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba, chronické zánětlivé choroby a syndromy jako Hashimoto choroba štítné žlázy,  Parkinsonova nemoc, epilepsie ale hlavně nervové poruchy, poruchy spánku, úzkosti, deprese. Ty v posledních dvaceti letech trápí více a více mladé lidi včetně dětí. Naši budoucnost. Chceme proto pomoci řešit tato velmi vážná onemocnění čistou přírodou, bez chemie, vedlejších účinků a budoucích závislostí, které většinou přinášejí postupný rozpad organismu. 

Rozhodli jsme se jít do toho. Buďme společně šťastní a hrdí, že dokážeme čistou přírodou, cestou udržitelnosti, bez zatížení člověka i planety chemií pomáhat a zlepšovat život nás všech. Tady u nás v České republice. Pojďme  znovu vrátit věhlas českému bylino-znalectví s využitím znalostí moderní vědy, zástupců konvenční medicíny, ale také naturopatie. Pojďme  ukázat světu, že tu stále žijí lidé kreativní, vzdělaní a ochotní udělat svět lepší z této malé, ale v vždy respektované země. Pojďme navázat na naše skvělé lidi, kteří utekli před Hitlerem a komunisty a dokázali vybudovat po celém světě, zejména v USA, Švýcarsku a dalších medicínských velmocích respektované a dnes mnohdy obrovské koncerny. Pojďme ponechat slávu naší zemi a vybudovat takovou firmu tady u nás, když nám to příroda a naše práce, schopnosti a znalosti nabízí. 

Jak se v létě ukázalo, lidé už si nechtějí jezdit pouze pro BIO produkty zdravé výživy s přidanou hodnotou podpory nervové a trávící soustavy. Přijíždějí do Levandulového údolí za klidem, odpočinkem a péčí do přírodního areálu na 6,5ha, do restaurace se specialitami z farem, volných chovů, od českých pěstitelů.

Přijíždějí také za chytrými stezkami, kvízy a hádankami, milými hrami pro dospělé ve volné přírodě i v naší restauraci, tančírně, obchodu, dílnách, SPA domku, Aromadomku i domečcích pro děti.
Za prožitky pro své děti u nás na minifarmě a interaktivních stanovištích. Za procedurami a terapií - relax pro tělo, mysl a duši.

Významně stoupá zájem o ubytování v čisté přírodě na čerstvém vzduchu, s energiemi vápencových moří a uklidňující harmonií BIO Levandule Chodouňské pro tělo, mysl i duši. Nezůstáváme laxní těmto potřebám. Naopak, hledáme cestu, jak vás uspokojit.

Podívejte se, jaká hodnocení nám za letošní léto dali návštěvníci "BEZ KEMPU" a přesvědčte se sami.

Také proto jsme se rozhodli nabídnout "ADOPCI BIO Levandule Chodouňské". Aby mohl vzniknout jeden z úžasných nových konceptů EKO-logického kempu s přidanou hodnotou zdravého a tradičního jídla z českého kalendáře, se zážitky na čerstvém vzduchu a v zimě v Duhové hale. S aromaterapií nejen v jednom domku jako nyní ale ve více domečkách, které vás zaujaly svou jednoduchostí.Opečovat, pohladit na duši a ozdravit vás co nejvíce je naše přání. I v těch chladnějších a nevlídných dnech, nejen v létě.
365 dnů v roce. 

Máme k dispozici 50 000 ks božských BIO bylin. Ostatně, mnozí z Vás již pochopili, že konvenčně pěstovaná a nabízená bylina, nemůže být nazývaná bylinou. Je to okrasná květina či koření, které ovšem vzniklo za pomoci chemie.

BIO Levandule Chodouňská je nenáročná ale zato plné zdraví plodící bylina. Naše dítě z přírody, které chceme nabídnout k adopci, abychom mohli jít dál - vstříc Vašim nápadům, požadavkům ale hlavně vašim úzkostem, nespavosti, vystresování, dnům bez energie, vyčerpanosti i smutku, které vás trápí a my vám pomáháme čistě, s přírodou, bez chemie, bez závislostí na pilulkách.

K tomu, abychom pomáhali i v rámci prevence, která momentálně po Covidu hraje obrovskou roli, potřebujeme nejen prostředky pro výzkum ale také vybudování Ekologického kempu a Manufaktury. "V EU přidělování dotací se nevejdeme do tabulek." Dvakrát jsme v dotaci neuspěli a už nemáme sílu bojovat s Agrokolosy. Nechceme naslouchat lžím, že národní bohatství této země a BIO pěstitelé s výrobou cestou udržitelnosti budou podporování. Není to bohužel pravda.

Rozhodli se požádat o pomoc Vás, kterým pomáháme zlepšit život, Vaši kondici, Vaše zdraví, Vaši imunitu, Vaše problémy. Vás, kterým přinášíme zdravé svačiny, nápoje a ingredience pro pestřejší vaření, přípravu pokrmů a radost ze života. Vás, kterým chceme nabídnout ubytování v čisté přírodě bez pesticidů, chemie, s čistým vzduchem z Brdských lesů, s energií a minerály vápencových moří a s aromaterapií a terpeny a flavonoidy, přírodními atb a antioxidanty z BIO Levandule Chodouňské.Pojďte s námi udělat lepší svět, pojďte ukázat, že jsme lepší, než o nás dezinformují mnohá média. 

Pojďte adoptovat BIO Levanduli Chodouňskou za 1 000 Kč a staňte se čestným rodičem na Zdi cti a Filantropem Planety. Poděkování obdržíte nejen rodinnou jmenovkou u BIO Levandule Chodouňské ale také zážitkovou snídaní pro dva, kterou jsme schopni připravit na Vaše přání v termínu, který společně vybereme od léta 2024. Do té doby chceme nejen zvýšit naši účast na výzkumu a pomoci lidem ale také vybudovat základní první etapu EKO kempu a mile vás tak překvapit.

Chcete darovat finance, klikněte ZDE.

  

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí