BIOMEDICÍNA

Nejvzácnější byliny rostou ve vysokých nadmořských výškách a unikátní krajině. V Tibetu, Andách, Rakouských i Švýcarských Alpách. Vítr v kombinaci s mrazem u nás v Levandulovém údolí vystresují BIO Levanduli Chodouňskou v zimních obdobích natolik, že následně generuje světově výjimečné množství biodynamických léčivých látek. Také nabírá úctyhodný obsah minerálů z vápencových moří od svého vysazení třícentimetrové bylinky.

Produkty s BIO Levandulí Chodouňskou, které se vám dostávají do rukou, obsahují výjimečné hodnoty BIO flavonoidů, tzv. molekul života.

#ShowMore#

BIO flavonoidy jsou biodynamické látky obsažené v mnoha lécích a léčivech na autoimunitní onemocnění, chronická onemocnění, psychická onemocnění a neurologické problémy či neuropatogenní změny v těle. Většina na světovém trhu je vytvořených synteticky. Přirozený multifunkční komplex bio flavonoidů s vysokými účinky najdete pouze v přirozené BIO certifikované bylině, tzn. pěstované bez chemie, ATB a pesticidů. Nesklízené strojově, tedy mechanicky nepoškozené. A vy nyní držíte výsledek této
unikátní produkce spojené s týmem vědců z VSCHT ČR, naturopatů a lékařů v ČR.

To vše splňuje BIO Levandule Chodouňská a produkty s jejím obsahem. Bez parabenů, geneticky modifikovaných organismů, minerálních olejů, propylenglykolů, umělých barviv i konzervantů, bez ingrediencí živočišného původu bez jakéhokoliv výzkumu na zvířatech. Všechny produkty jsou pěstovány, zpracovány a baleny cestou udržitelnosti, se 100% kompostovatelným obalem nebo obalem s možností recyklace. Jdeme cestou udržitelnosti s úctou k přírodě a s láskou k člověku.

Biodynamické látky a minerály z vápencových moří uvnitř BIO Levandule Chodouňské a silný vítr v Levandulovém údolí spolu s mrazem v zimních měsících stresují BIO Levanduli Chodouňskou a tím tvoří uvnitř byliny také významný obsah antidepresiv, antioxidantů, antibiotik, antiseptik, minerálů a bio flavonoidů ale i bio terpenů.
Příběh českého bylinoznalectví a naturopatie zakladatelky Heleny Neumannové až k funkční celostní medicíně tak plynul dlouhou cestou. Své 25leté zkušenosti čerpala v Jižní Americe mezi šamany a léčiteli později i v Africe a v Evropě. Vzdělání v oblasti konvenční medicíny tak doplnila o naturopatii z jiných koutů světa.

BIO FLAVONOIDY PŘINÁŠÍ DO VAŠEHO TĚLA

❖ Regulaci krevního tlaku
❖ Normální funkce dýchacího systému
❖ Přirozená obrany schopnost – podporu imunity
❖ Spánek bez obtíží, den bez úzkostí a depresí a stresu
❖ Uvolnění, relaxace těla a mysli
❖ Eliminaci volných radikálů v těle
❖ Chrání před infarktem a podporuje kardiovaskulární systém
❖ Podporuje mikro biom náš druhý mozek, a tím tvorbu dopaminu pro kognitivní funkce (soustředěnost, kreativita, řízené myšlení, paměť), serotoninu hormonu štěstí a imunitu
❖ Redukuje únavu a vyčerpání, přináší vitalitu a energii
❖ Doplnění správné hladiny OMEGA 3,6,9 kyselin a vitamínů a minerálů
❖ Detoxikuje organismus
❖ Chrání DNA před poškozením
❖ Podpora dobrého trávení a funkce střev
❖ Vyhlazuje vrásky a napomáhá omlazení organismu
❖ Zesiluje účinek ostatních přírodních léčiv, potravinových doplňků a vitamínů

31 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí