Unikátní produkt! Bezalkoholová dezinfekce Lavandez

Velmi nás těší, že jsme dovršili vývoj unikátního produktu Lavandez se světově úspěšnou společností Tesla Sensories.  

Lavandez dezinfekce je jemný dezinfekční prostředek, který má virucidní a antibakteriální účinky. Spolehlivě ničí všechny viry, vč. COVID-19. Jeho základem je vysoce alkalická ionizovaná voda s minimálním obsahem hydroxidu draselného, potaše (KOH, 0,17 %), stopovým množstvím přírodního lihu (0,1 %) a extraktem BIO Levandule Chodouňské.

Elektrolytickým procesem je zvýšená alkalická hodnota vody až na 12,5 pH. Tato hodnota spolu se stopovým obsahem lihu vytváří prostředí, ve kterém se ničí všechny typy virů, včetně covidových, jakož i všechny škodlivé bakterie. Účinky zesiluji i přítomnost extraktu BIO levandule Chodouňské, která  je pěstována za přísných pravidel kontrolovaných certifikovanou společností BIOKONT ČR na  bývalých vápencových mořích Národní přírodní rezervace Barrandien geopark.

Silice levandule je přírodní antibiotikum, působí antisepticky a zesiluje dezinfekční účinky, urychluje hojení a léčí  záněty a drobná zranění, popáleniny. Zklidňuje sliznice a při využití dezinfekce v dutině ústní uvolňuje flavonoidy, terpeny a další látky příznivé pro zklidnění mysli a harmonizaci tělesných funkcí lidského těla. 

SAIW (Super Alkaline Ionized Water/SAIW) je základem naší dezinfekce. Jde o vysoce alkalickou ionizovanou vodu, která je vyráběna ve speciálním zařízení japonské firmy ePlan/Corona Industries patentovaném Japonským patentovým úřadem pod registračním číslem 4967050 z 6. 04. 2012.

Certifikace a patenty:

❖ Patent Japonského zdravotního ústavu č. 4967050 z 6. 04. 2012
Protokol Zdravotního ústavu se sídlem v Ostravě č. protokolu 118/2020/SVU
Certifikát Mezinárodní agentury SGS č. GZPCH1900702E-1 (z 30.07.2019)
Certifikát Beijing Diagreat Biotechnologies, ISO 9001:2015
Certifikát Malajsijské agentury MyCO2 č. L1205-E6387 z 1.06.2012
CertifikátFakulty mediciny Čínské Univerzity v Hongkongu z 24.02.2014
Certifikát Japonského Institute of General Health Development
 Certifikát Australské HACCP Food Safety Certification Systems z 28.04.2016.

Lavandez pro děti, seniory citlivější jedince: zneškodní mikroby v dutině ústní a příjemně provoní dech i nepříjemné pocity z nošení roušky.
Dezinfekce vyčistí nepříjemný zápach rukou. Šetrně ošetří vaše ruce bez červenání, alergií, reakcí na chemické přípravky.

Použití alkalické vody v kombinaci s BIO Levandulí Chodouňskou řeší nepříjemné viry, bakterie i všechny nečistoty čistou přírodou, bez vedlejších účinků a následků jako jsou onkologická onemocnění, autoimunní poruchy či alergie.

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí