Dechberoucí snídaně s rodičovstvím unikátní BIO Levandule Chodouňské a VItalium dárkem od Laffe pro ni či něj

Novinka Tip
2 000 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.2.2023
Možnosti doručení

Vychutnejte si skvělou snídani v Levandulovém údolí, nebo ji s láskou darujte někomu z vašich blízkých, ať už jen tak pro radost, nebo jako originální poděkování. Koupí tohoto voucheru se zároveň stanete součástí naší levandulové rodiny a příběhu našeho údolí. Zařídíme, že dárek bude na stole, až obdarovanž vstoupí do restaurace v Levandulovém údolí na dekorovaném stole. Nebo jej obdržíte s voucherem, levandulovým papírem a obálkou k obdarování a osobnímu vzkazu, poděkování. 

V poznámkách zvolte: "PRO NI" nebo "PRO NĚJ" + dárek prosím zaslat nebo "připravit na stůl v termínu REZERVACE". 

Stanete se adoptivním rodičem a vaše jméno /nebo jméno obdarovaného/ bude vedeno v Levandulovém údolí na Ceduli cti. Stanete se tak důležitou součástí celé naší existence. A to i v médiích, na webu, festivalech a veletrzích.

Podpořte nás a společně vraťme českou zemi mezi světové lídry bylinoznalectví a naturopatie. 

A k voucheru, kterým nadělíte nezapomenutelné momenty a radost ze života všemi smysly obdrží obdarovaný také  VItalium podporu zdraví, mládí a dlouhověkosti od Laffe našeho partnera. 

V Levandulovém údolí pomalými krůčky nabízíme celému světu unikátní bylinu, výjimečné produkty a znalosti týmu lékařů, vědců, terapeutů, balneologů, naturopatů i sester.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VITALIUM PRO NI -  tinktura Woman Vitalium - kotvičník s Devětsilem pro vitalitu, energii a well being z čisté přírody. Ideální požít k snídani či po snídani. Je určena pro ženy k uchování zdraví pohlavních orgánů, zpevnění poprsí, podpory imunity a k normální hladině cholesterolu v krvi.

VITALIUM PRO NĚJ -  tinktura Man Vitalium - kotvičník  s Pískavicí (řeckým senem) pro vitalitu, energii a well being z čisté přírody. Ideální požít k snídani či po snídani. Je určena pro muže, působí jako afrodiziakum, podporuje činnost pohlavních orgánů a hormonální aktivity.

Rozhodli jste se být Filantropem Planety spolu s námi a podpořit vědecké poznatky BIO Levandule Chodouňské pro pomoc při chronických, autoimunitních a nervových onemocněních? Chcete s námi vybudovat důstojný EKO kemp v Levadulovém údolí, kde se budeme potkávat stejně smýšlející lidé?

Odměníme vás nejen pokročilými výsledky našeho výzkumu, ale také snídaní pro dva v Levandulovém údolí. 

Pošlete darem 1 000 Kč a Adoptujte Vaším jménem, případně jménem Vaší společnosti, či rodiny BIO Levanduli Chodouňskou.

Jméno, které si přejete uvést na Zdi cti v Levandulovém údolí, napište, prosím, do poznámky.

Diplom, který slouží jako VOUCHER na snídani pro dva v Levandulovém údolí obdržíte online s razítkem. 

Vychutnejte si farmářskou snídani s ochutnávkou našich vynikajících pomazánek, zeleniny z našich BIO zahrad, BIO vajec, klobásek z Tetína, sýrů z Karlštejnska. Na milovníky sladkých chutí čeká náš koláč nebo Levandulová bábovka z denní nabídky a lahodné nealkoholické nápoje. Po snídani je na programu procházka po vápencových mořích, doplněná zábavou ve formě hry měsíce. 

V případě, že chcete podpořit adopcí více BIO bylin, prosím, stačí kontaktovat zakladatelku Helenu Neumannovou kontakt a my už se Vám ozveme a vše pro Vás zajistíme. Případně kontaktujte jednu z našich Ambassadorek, která Vás s projektem seznámila. 

Vyjdeme Vám vstříc v případě zájmu o work-out, family day nebo balíčky pro zdraví v Levandulovém údolí ve Vaší společnosti. Můžeme připravit léčebné procedury či Naturopatii v našem aromadomku. Jsme připraveni vyjít vstříc vašim potřebám a požadavkům. 

Kontakt: helena@levanduloveudoli.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí