ADOPCE BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÉ

JAK MŮŽEME SPOLEČNĚ ZNOVU VRÁTIT ČESKOU ZEMI MEZI SVĚTOVÉ LEADERY BYLINOZNALECTVÍ A NATUROPATIE?

JAK MŮŽETE BÝT SOUČÁSTÍ TOHOTO JEDINEČNÉHO PŘÍBĚHU A PODÍLET SE NA ÚSPĚCHU?

Jednoduše tím, že si užijete dechberoucí snídani v Levandulovém údolí nebo ji darujete někomu, koho milujete, vážíte si jej nebo mu chcete poděkovat.

Chcete darovat snídani s rodičovstvím BIO Levandule Chodouňské? klikněte ZDE.

 Při koupi voucheru na snídani s rodičovstvím BIO Levandule Chodouňské se stáváte nejen rodičem ale jste součástí příběhu. Vaše rodina  uvidí  na Ceduli cti v Levandulovém údolí Vaše jméno, které se stává součástí slavného příběhu. A to i v médiích, na webu, na festivalech a veletrzích.

Při návštěvě BIO polí v Lev. údolí se bude těšit nejen vy ale i Vaše děti z toho, jak nám Levandulové  údolí a náš příběh a úspěchy rostou i ve světě.  Vaše děti a potomci uslyší, když budete číst úspěchy a výsledky výzkumu, "vidíš i my jsme rodina Levandule Chodouňské - Lavandula Bohemia" protože jedna bylinka je naše dítě a jako členové rodiny - klubu přátel BIO Lavandula Bohemia, která může dobýt svět, budete v budoucnu, když se nám to povede, společnými silami, těžit z dalších výhod:-)
Spolu. S úctou k Planetě, s láskou k našemu národnímu bohatství. 

POMALÝMI KRŮČKY SVĚTU NABÍZÍME UNIKÁTNÍ BYLINU, VÝJIMEČNÉ PRODUKTY A ZNALOSTI TÝMU LÉKAŘŮ, VĚDCŮ, TERAPEUTŮ, BALNEOLOGŮ, NATUROPATŮ I SESTER. 

Zajímá vás více?

Jsme EKO pionýři v pěstování BIO Levandule lékařské bez chemie, s ručním stříháním, sklízením a péčí celého areálu rozprostírajícího se na 6,5ha vápencových moří v samém srdci Barrandien Geoparku. Toto území naši BIO Levanduli Chodouňskou činí světově unikátní, protože, jak se nám daří zjišťovat v celosvětovém výzkumu, obsahuje bylina kromě terpenů, flavonoidů a léčivých silic také minerály vynikající pro celkovou regeneraci našeho těla, mysli a duše. Pod vlivem stresování větrem i mrazem se stává zcela jedinečnou svým obsahem BIO flavonoidů - molekul života a dokáže tak řešit a pomoci s nemocemi, které konvenční medicína řadí mezi neléčitelné, těžko léčitelné či chronické. 

Jak se již v létě 2020 ukázalo, lidé už si nechtějí jezdit pouze pro BIO produkty zdravé výživy s přidanou hodnotou podpory nervové a trávící soustavy. Přijíždějí do Levandulového údolí za klidem, odpočinkem a péčí do přírodního areálu na 6,5ha.  Do restaurace se specialitami z farem, volných chovů, od českých pěstitelů.

Přijíždějí také za chytrými stezkami, kvízy a hádankami, milými hrami pro dospělé ve volné přírodě i v naší  v restauraci nebo tančírně.
Za prožitky pro své děti u nás na minifarmě a interaktivních stanovištích. Za procedurami a terapií - relax pro tělo, mysl a duši.

Významně stoupá zájem o ubytování v čisté přírodě na čerstvém vzduchu, s energiemi vápencových moří a uklidňující harmonií BIO Levandule Chodouňské pro tělo, mysl i duši. Nezůstáváme laxní těmto potřebám. Naopak, hledáme cestu, jak vás uspokojit.

Máme k dispozici 50 000 ks unikátních BIO bylin a vážíme si toho. Ostatně, mnozí z Vás již pochopili, že konvenčně pěstovaná a nabízená bylina, nemůže být nazývaná bylinou. Je to okrasná květina či koření, které ovšem vzniklo za pomoci chemie.

 VÍCE O NÁS, LAVANDULA BOHEMIA A JEJÍ VÝJIMEČNOSTI I VÝZKUMU

Naše jedinečná BIO Levandule Chodouňská - Lavandula Bohemia - dokáže podpořit imunitu ve vašem Mikrobiomu, jak zjišťujeme již 7 let, řešit autoimunitní choroby, nervové choroby a trávící onemocnění v případech, které moderní konvenční medicína označuje za neléčitelné.
Zjistili jsme, že naše BIO pole obsahují v Levanduli lékařské nejen léčivé účinky terpenů, flavonoidů, linaliacetátu, dále borneolu, isoborneolu, geraniolu, lonalolu, cineolu, kafru a dalších 30 složek, tříslovin, antokyanů, hořčinů a pryskyřice, ale výjimečně také minerály z vápencových moří. Vápník, hořčík a zinek, což obohacuje organismus o další velmi prospěšné látky kardiovaskulárnímu, pohybovému i dýchacímu aparátu našeho těla.

To vše se nám daří v době, kdy ve slavné Provence najdete jediná dvě pole Levandule lékařské u rodiny DuBois, protože nejen ve Francii ale i dalších zemích pěstujících Levanduli již nenajdete Levanduli lékařskou ale její hybrid Lavandin. Ten je vhodný pouze do pracích prostředků, mýdla, kosmetiky a parfémů, léčivé složky ale neobsahuje žádné! Pro Vaši představu. Pro 1l čistého esenciálního oleje z Levandule lékařské potřebujete 400kg byliny! Lavandinu 40kg. Rozdíl mezo těmito oleji je samozřejmě především v jeho složení a schopnostech. 

Buďme společně šťastní a hrdí, že dokážeme čistou přírodou, cestou udržitelnosti, bez zatížení člověka i planety chemií pomáhat a zlepšovat život nás všech. Že jsme unikátím držitelem Levandule léksařské v takovém množství a s BIO certifikací.

K tomu, abychom pomáhali i v rámci prevence, která momentálně po Covidu hraje obrovskou roli, potřebujeme nejen prostředky pro výzkum ale také vybudování Ekologického kempu a Manufaktury. "V EU přidělování dotací se nevejdeme do tabulek." Dvakrát jsme v dotaci neuspěli a už nemáme sílu bojovat s Agrokolosy. Nechceme naslouchat lžím, že národní bohatství této země a BIO pěstitelé s výrobou cestou udržitelnosti budou podporování. Není to bohužel pravda.

Pojďte adoptovat BIO Levanduli Chodouňskou za 1 000 Kč a staňte se čestným rodičem na Zdi cti a Filantropem Planety. Poděkování obdržíte nejen rodinnou jmenovkou u BIO Levandule Chodouňské ale také zážitkovou snídaní pro dva, kterou jsme schopni připravit na Vaše přání v termínu, který společně vybereme od 1. 2. 2023 do 31. 12.  2024. Do té doby chceme nejen zvýšit naši účast na výzkumu a pomoci lidem ale také vyjet na významné veletrhy a přednášky ve světě. 

 Zážitková snídaně pro dva při adopci BIO Levandule Chodouňské. 

 

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí